Serwis i naprawy

W ramach usług realizujemy naprawy sprzętu budowlanego, począwszy od napraw elementów mechanicznych, a kończąc na remontach układów hydraulicznych i instalacji elektrycznych. Regenerujemy siłowniki, łożyska wieńcowe, chwytaki elektromagnetyczne i oprawy sworzni.
W ramach remontów maszyn wykonujemy usługę wymiany łożyska wieńcowego dowolnej koparki. Zapewniamy serwis maszyn z użyciem części oryginalnych, zastępczych - nowych i używanych - wg decyzji klienta.

Demontujemy, naprawiamy i montujemy maszyny do recyklingu.

USUWANIE LUZÓW NA PRZEGUBACH SWORZNIOWYCH


Do usuwania luzów na czopach sworzni ramion i podpór koparek, żurawi, pras i nożyc używamy specjalistycznej maszyny: przenośnej wytaczarko - napawarki sterowanej elektronicznie. Pozwala ona przywrócić pierwotny wymiar nawet silnie owalnych nieregularnych otworów bez konieczności transportowania maszyny do specjalistycznego warsztatu, zdolnego obrabiać wielkogabarytowe elementy.
Regenerujemy otwory od o 50-o 300 [mm] o długości tulei do 250 mm.

ELEKTROAUTOMATYKA I STEROWANIE   

Oferujemy kompleksowe naprawy, modernizacje i przeglądy instalacji elektrycznych i elektronicznych urządzeń sterowniczych w maszynach przemysłowych, a w szczególności do przeładunku i recyklingu metali. Montujemy instalacje zdalnego sterowania, kontroli ruchu i pracy urządzeń hydrauliki siłowej oraz układy zasilające i sterujące pracą elektromagnesów na maszynach przeładunkowych. Nasze doświadczenie wykorzystujemy do napraw i modernizacji różnego rodzaju maszyn budowlanych. Oferujemy pomoc techniczną i części zamienne do sterowników i układów kontrolno-pomiarowych.

Wykonujemy skrzynki sterujące pracą maszyn.

      
                           

Instalujemy generatory do elektromagnesów wraz ze sterownikami oraz wykonujemy programowanie uszkodzonych sterowników układów hydrauliki siłowej oraz kontroli pracy maszyny.

 

Wyposażamy maszyny w układy podgrzewania, chłodzenia i kontroli temperatury oleju hydraulicznego. Urządzenia zdalnego sterowania pozwalają nadzorować i sterować pracą praso-nożyc, paczkarek i pras do złomu z kabiny maszyny przeładunkowej.

 

                                                                                                                                                                   

 

SPRZĘT-KOP - partnerzySPRZĘT-KOP - partnerzySPRZĘT-KOP - partnerzy

Copyright © SPRZĘT-KOP: Maszyny do recyclingu metali. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka Prywatności Polityka Cookies

Sprzęt-Kop - Rzetelna firma
łyżki do złomu i kruszyw Słupca, Maszyny przeładunkowe do złomu i kruszyw Olecko, Chwytaki do złomu i kruszyw Tomaszów Mazowiecki